www.kolektifsanat.com adresinde yayınlanan yazılı ve görsel haberlerin ve fotoğrafların tüm hakları saklıdır.

1- www.kolektifsanat.com‘un yazılı onayı olmadan haber ve fotoğrafların bir kısmını yada tamamının kullanılması yasaktır.

2- www.kolektifsanat.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayın yapmaktadır.

3- www.kolektifsanat.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır.

6- www.kolektifsanat.com her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir.

7- www.kolektifsanat.com sitemiz de çeşitli kaynaklardan yayınlanan ve sitemiz aracılığı ile gidilen hiçbir linkten sitemiz sorumlu değildir. Sitemiz, belirli konularda referanslar veya kaynaklar gösterebilir. Kullanıcının veya bilgisayarının bizim sitemiz yoluyla gittiği hiçbir başka siteden uğrayacağı zarardan sorumluluk kabul edilmez.

8- www.kolektifsanat.com, aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder.

9- www.kolektisanat.com, sitemizde yayınlanan haber kaynaklarını 3. şahıs kişiler ile paylaşmaz. Paylaşılması gereken içerikler Mahkeme kararı ile veya www.kolektifsanat.com, inisiyatifindedir.