MANŞETMÜZİK

Nebil Sayın ve Gökhan Bölükçü Çukur İçin Stüdyoya Girdi

Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’da, 16 milyon görüntülenmeye ulaşan ‘Gamzendeki Çukur’un ardından sürpriz bir düet daha geldi. Dizinin Berber Muhittin’i Nebil Sayın, genç şarkıcı Gökhan Bölükçü ile ‘Haydar Haydar’ı seslendirdi.

‘Haydar Haydar’ı bir de Çukur’un Muhittin’i Nebil Sayın’dan dinlemek için video:

Pazartesi akşamlarının zirvesindeki ‘Çukur’un sezon finaline iki bölüm kala sürprizler bitmiyor. Geçtiğimiz haftalarda Kubilay Aka ve Hayko Cepkin’in seslendirdiği ‘Gamzendeki Çukur’ düeti çok konuşulmuştu. Dizide şimdi de Berber Muhittin’i canlandıran Nebil Sayın ve genç kuşağın başarılı müzisyenlerinden Gökhan Bölükçü “Haydar Haydar” için stüdyoya girdi.

Sayın: “Pırıl pırıl genç bir arkadaşla düet yaptık”

Eşsiz sesiyle şarkıya bambaşka bir hava katan Nebil Sayın bu keyifli deneyimini şu sözlerle anlattı: “Pırıl pırıl genç bir müzisyen arkadaşla (Gökhan Bölükçü) bir düet yapalım dedik. Parçanın alt yapısı, düzenlemesi vb. kısımlar Gökhan’a ait, ben de nefesim yettiğince kendisine eşlik etmeye çalıştım. Umarım takipçilerimiz de beğenir.” Nebil Sayın ve Gökhan Bölükçü, 11 Haziran Pazartesi akşamı Haliç Kongre
Merkezi’nde gerçekleşecek Sezon Finali Gala Gecesi’nde sahne alarak ‘Haydar Haydar’ı seslendirecekler. Biletix’te satışa sunulan gecenin biletlerinden elde edilecek gelir Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak. ‘Çukur’un yeni bölümü 4 Haziran Pazartesi saat 20:30’da Show TV’de ekranlara gelecek.

Önceki Sayfa

Hürriyet Hakkı

Sonraki Sayfa

Ümit Nar: “İzmir Okuru Yaptığımız İşe Yeniden İnanmamızı Sağlıyor”

Kolektif Sanat

Kolektif Sanat

Sanat bizim için